ארנקים

התיק שלך זקוק לארנק אחד מדויק

31 פריטים

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד

31 פריטים

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד

טיפים לארגון יעיל של הארנק

אנחנו יודעים שאין סיכוי שאת תצאי מהבית בלי הארנק של לסטר! הוא משלים כל הופעה ומדייק כל לוק, והוא כמובן יעיל ונוח. אבל, הוא לפעמים הופך למקום צפוף שקשה למצוא בו את הדברים. לכן, כדאי לאמץ כמה טיפים פשוטים שיסייעו לשמור על ארגון יעיל של הארנק. אנחנו כאן כדי לדאוג שהארנק שלך לא רק יראה יפה, אלא יהיה גם מסודר :)

שימוש בארנקים עם חלוקה פנימית

ארנק עם חלוקה פנימית לתאים וכיסים מאפשר לסווג ולאחסן פריטים שונים בנפרד: כיס נפרד לכסף, כיס לטלפון, תא למפתחות ועוד. חלוקה פנימית מונעת בלגן ומקלה מאוד על איתור הפריטים. תוכלי למצוא בקולקציה שלנו ארנקים עם חלוקה מושלמת שיקלו על העבודה!

מיון קבוע של תכולת הארנק

מומלץ לערוך מיון וסידור של הארנק לפחות פעם בחודש. במהלך המיון יש להוציא פריטים מיותרים, לסדר מחדש ולראות שלא חסר שום דבר. מיון קבוע שומר על הארנק מסודר ונקי לאורך זמן. כמו כן - אנחנו מבטיחים שאת תגלי "עוצרות" כמו קופונים, פתקים חשובים, קבלות וכל מני דברים חשובים ששמת בארנק ושכחת שהם שם.

אחסון יעיל של פריטים קטנים

פריטים קטנים כמו מפתחות, עטים, שפתונים וכו' נוטים להיעלם בארנק. כדי למנוע זאת, כדאי להשתמש בתאים קטנים, כיסים צדדיים או ארנקיות קטנות בתוך הארנק לאחסון נפרד של פריטים קטנים. ככה יהיה לך קל לשלוף פרטים זעירים ולא תצטרכי לנבור בתור הארנק כדי למצוא אותם.

ויתור על פריטים מיותרים

לעיתים הארנק מלא בפריטים שכבר אין בהם צורך כמו קבלות ישנות, פתקים מקומטים ועוד. מומלץ במהלך המיון להיפטר מפריטים מיותרים ולהשאיר רק את מה שנחוץ. הדבר יפנה מקום ויקל על הארגון.

 

זה הכל :) ככה פשוט וככה יעיל. אם את מרגישה שהמצב של הארנק הנוכחי שלך הוא בכי רע, אז אולי הגיע הזמן להתחדש בארנק חדש! מזל שאת כאן, כי בלסטר תוכלי למצוא מגוון רחב של ארנקים יפים ונוחים, בדיוק כמו שאת צריכה