פאוצים

העונה הזאת יש כוכב אחד והוא הפאוץ הנצחי, בואי תבחרי את האחד שלך

 

5 פריטים

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד

5 פריטים

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד

הפאוצ' הוא האח הקטן של ארנק הנשים. לשניהם יש את אותה המטרה - לנשוא חפצים קטנים, חשובים ויקרים כמו הארנק (של הכסף), הטלפון, מפתחות וכו'. ובכל זאת, יש הבדל מאוד גדול בין השניים. הארנק הוא אביזר פרקטי ויומיומי. כל אחת צריכה אותו ולא יכולה לצאת מהבית בלעדיו! עם זאת, בשל כך שהוא אביזר חובה, הוא לא משמש בפועל כאקססוריז (על אף שהוא לגמרי יכול לעשות השלמה של הופעה).

 

זאת להבדיל מהפאוצ'. חברות יקרות - פאוצ' הוא אביזר שלא משאיר שום מקום לספק. הוא פריט מאוד הצהרתי ואי אפשר להוריד ממנו את העיניים! מי שתהלך ביניינו עם פאוצ', תתבלט, תציג משהו מתוחכם יותר ולא יהיה אפשר להתעלם ממה. עם זאת, יש שיסתייגו ויאמרו שפאוצ' הוא קצת מוגזם, אפילו צעקני מדי.

 

יודעיות מה? אנחנו לא מתווכחים על זה… יכול מאוד להיות שזה נכון, אבל זו בדיוק המטרה ואין מה להתבייש בה! אם את רוצה ליצור מראה כובש, אז את צריכה לכבוש, והפאוצ' הוא הנשק המושלם. העובדה שאי אפשר להתעלם מהנוכחות שלו היא למעשה כל מה שאת צריכה כדי לגרום לכולם להתייחס אלייך - בין אם הם אוהבים את זה ובין אם לא.

 

יתרה מכך - הפאוצ'ים של היום הם לא כמו הפאוצ'ים המשעממים של פעם, ובטח כשמדובר בקולקציה שלנו. תוכלי למצוא באתר עיצובים מטריפים של פאוצ'ים בצבעים וסגנונות מגוונים שיתאימו לכל הופעה. מדובר באחד האלמנטים הכי פשוטים שיעזור לך לבנות הופעה מהפנטת באפס מאמץ. אז למה את מחכה? תבחרי את הפאוצ' שאת הכי אוהבים ותקני לעצמך מתנה :)