איך לבחור קלאץ'

איך לשדרג למראה אופנתי עם אביזר אחד ייחודי וקליל – הקלאץ'

 

אין ספק שהקלאץ' הוא האביזר החם ביותר של העונה. הוא מוגזם, פרחוני, גאומטרי, קליל, וינטג'י, מתכתי, עם נגיעות של זהב ובעיקר הוא בולט. זהו האביזר שישדרג את המראה שלך כולו בכמה שניות.

 

כמות הפעמים שמצאתי את עצמי יושבת בבר או במסעדה עם ארנק, סלולרי, אודם, צרור מפתחות ונרתיק משקפיים שתפסו את השולחן כולו והשאירו לי מקום קטן להניח את כוס היין או צלחת האוכל היא אינסופית, והנה הקיץ מגיע עם חדשות טובות!

 

בין אם הם רכים ונעימים לשעות היום

קלאץ' פרחים טרופיים  קלאץ' טאי דאי קש

 

ובין אם הם קופסתיים או עדינים ללילה

קלאץ' בוקס טייגרקלאץ' בוקס מעטפה פסים

 

הקלאץ' הנכון יכול להיות לגרום לך להיראות אופנתית מתמיד ולהפוך אותך לשיחת היום. הוא נשי, הוא מתוק, הוא מתאים לכל תלבושת ויש לו אמירה. הוא יכול לשנות את הלבוש שלך מיומיומי לסקסי של ערב, מעכשווי לווינטג'י, הוא אביזר הכרחי בכל מלתחה שמחשיבה את עצמה. הקלאץ' הוא הדבר הקטן הזה שמשנה את הכול ובנוסף את יכולה גם לשים את החפצים שלך בתוכו.

 

הקלאצ'ים של קיץ 2014 הם בצבעי טורקיז ופסטל, פרחוניים, בעלי טקסטורות שונות וצבעים מתחלפים, הם רומנטיים וייחודיים ובעיקר הם נמצאים בכל מקום הקיץ הזה.

 

בעונה הזו האופנה היא ספורטיבית עם לוק מתוחכם וניחוח של וינטג'. המגוון כה רחב שאת יכולה להתאים קלאץ' לכל תלבושת.

 

את מוזמנת להיות כייפית וקלילה בעזרת ההדפסים הצבעוניים שמזכירים את אפריקה, הצורות הגאומטריות של שנות ה-60 וניחוח הים והטבע 

קלאץ' מעטפה אתני    קלאץ' מעטפה אתני    קלאץ' בוקס קנבס טרופי

 

את יכולה להיות רומנטית בעת השקיעה בניחוח אהבה של פעם 

קלאצ' פינות    קלאצ' קטיפה

 

את יכולה לרקוד כל הלילה בגלאם

קלאצ' מעטפה טייגר

 

או להיות מסתורית עם תיק שחור קטן שמתאים להכול

קלאץ' לייזר באקל    קלאצ' ניטים צבעוני     תיק צד שייני

 

ואם הדפסים בולטים וצבעים חזקים הם לא הטעם שלך, ואת מחפשת דרך להביע את עצמך אך להישאר בתחומי הצבעים החלקים, לסטר מציעה גם קלאצ'ים בצבעי פסטל שיתאימו לך

קלאץ' קווילט   קלאץ' קווילט

 

הקלאץ' הוא שיק פשוט שהולך עם הכול ומשנה את הכול. הוא תיק נוח ליום יום שמכיל בדיוק את מה שאת צריכה, לא פחות ולא יותר. זוהי פשטות שהיא אמירה, את אישה שיש לה מה להגיד ואת לא חוששת להתבטא דרך הלבוש שלך, הצבעים שאת בוחרת והדרך בה את נראית. זוהי דרך להוסיף נגיעות אמנותיות לסטייל שלך. אל תחששי לערבב הדפסים, צבעים וצורות, לכי על זה עד הסוף.

 

הקיץ הזה את תופסת שליטה ומראה לכולם בדיוק איך את מרגישה בדרך לא מתאמצת ומתוחכמת.