הכל עד 99 ש''ח 

עכשיו, כמעט שבא הסתיו... יש מכירות סוף עונה רבות וביניהן המכירה שלנו כאן ב- Laster של עד-99. המכירות האלה הן הזדמנות שלנו להשלים את המלתחה, אני קוראת למכירות האלה "השלמות", כי זו ההזדמנות שלי לקנות תיקים אופנתיים, חולצות מיוחדות ושאר מיני ממתקים שרציתי לקנות בשיא העונה אבל מחירם היה גבוה מידי.

 

על הסיבות הרבות שכיף להיות אפנתית השנה במיוחד כתבתי כבר פעמים רבות, אבל מכירות של עד 99 הן אקסטרה כיף! כשאני רואה טי-שירט נפלאה ב-59 שקלים קצת יותר קל לי להחליט להיות אפנתית ו"ללכת על זה", כשאני רואה קלאץ' פרחוני ב-99 שקלים אני יכולה לרכוש אותו בלב שלם והוא משלים לי את המלתחה ומקפיץ אותה בלי מאמץ מצד הארנק שלי.

 חולצת טי שירט  מכנס ג'גינג פרחוני  קלאץ' פרחוני

 

פריטים שיכולים להיות גם וגם אהובים עלי במיוחד, אם אקח לדוגמא את ווסט הפרנזים המשגע שיכול לבוא כשלעצמו על גוזיה קצרה בטיול על חוף הים, על טי שירט כלשהי בימים הקצת פחות חמים כשצריך עוד שכבה עדינה, ועל סוודר צמוד בחורף כקישוט. הוא מתאים לכל עונה, ואם אני יכולה למצוא אותו עכשיו במחיר נפלא, אני לא אחשוב פעמיים כי הוא פריט של גם וגם, גם לקיץ, גם לחורף, גם ליום וגם ללילה, גם יומיומי וגם סקסי ו... גם במחיר טוב. מה יש לחשוב?

 וסט פרנזים במבצע  טי שירט CROPPED  מכנס ג'ינס

 

על אביזרי אופנה אני לא מוותרת. כמעט שלא תוכלו לתפוס אותי מחוץ לבית בלי שרשרת אופנתית כלשהי, צמיד בולט או עגילים צבעוניים במיוחד. כבר מזמן למדתי שאביזרי האופנה אומרים עלי משהו, הם הסאב-טקסט של הבגדים ושלי, אבל אני מוצאת את עצמי פעמים רבות משאירה אותם לסוף הקנייה ואז פשוט מוותרת על הרכישה מפאת כאב לב, אבל מכירה של עד 99, היא ההזדמנות לה אני מחכה!שרשרת גדולהצעיףחגורהעגילים צבעוניים

 

אז עכשיו, כשכמעט ובא הסתיו, מכירה של עד 99 עושה לי חם בלב ומכינה אותי לחורף הקררר.

* לביקור בקטגוריית עד 99 ש''ח הקליקי כאן!