משקפי שמש לסטר


הטרנדים הלוהטים של 2014


 הקיץ הזה הולך להיות חם ואמיץ. בין אם את מחפשת מראה שיאפשר לך להיראות טוב יותר כשאת עושה כושר, ובין אם את רוצה להיראות לוהטת יותר על שפת הים, הקיץ הזה הולך להיות נועז, אקזוטי נוצץ ועטור הדפסים. זה הזמן שלך לחדש את המלתחה שלך בעזרת זוג משקפיים חדש.

 

הקיץ ממש כבר כאן, ואנחנו מעדכנים בטרנדים הלוהטים של 2014.
בין אם הם עוזרים לראות טוב יותר, ובין אם הם מגנים מפני השמש, המשקפיים שלנו הם כבר ממזמן הרבה מעבר לזה. הם אמירה של סטייל שמספרת עלינו, והקיץ הזה הסטייל מעניין, ורסטילי וטרנדי מתמיד.

 

אז מה הם הטרנדים הלוהטים של 2014? בין הצבעים החומצתיים, העדשות הכמעט שקופות, הקווים הפשוטים, ההדפסים הפרחוניים והצורות הגאומטריות מצאנו חלוקה מעניינת שמציעים מגזינים כמו פורבס ו-ווג לטרנדים שונים, והערבובים ביניהם שמייצרים משקפי שמש אופנתיות שמקפיצות כל מראה.

 

  • *** לוק האינסטגרם – המדיה שהפכה לחלק בלתי נפרד מחיינו. לוק האינסטגרם מושפע מהפילטרים השונים שהאפליקציה מציעה ופוזל לכיוון שנות ה-70 גם בצורה וגם בחומרים. וורדים פרחוניים של שנות ה-60 וה-70; עדשות שמאפשרות לך לראות את העולם דרך פילטרים; משקפי שמש מוזהבים וחומים שנותנים את ההרגשה של פילטר הספיה.

את הלוק הזה אפשר לראות במשקפי שמש מדגם הסיקסטיז שלנו ובמשקפי השמש העגולות בעלות המסגרת המרובעת.

משקפי שמש סיקסטיז             משקפי שמש עגולים מסגרת מרובעת

  • *** הלוק המתמטי – לוק מתוחכם ופשוט בו זמנית שמתאפיין בזוויות חדות, צבעים טבעיים, עדשות בצורות גאומטריות. הדגש על קו הגבות במשקפיים שמייצר צורות מעניינות, מראה תעשייתי עם קווי מתאר פשוטים, הדפסים גאומטריים, צבעי שחור לבן וגימור מאט.

דוגמאות ללוק הזה אפשר לראות במשקפי השמש טייסים ובמשקפי השמש מסגרת שקועה.

משקפי טייסים                 משקפי שמש מסגרת שקועה

  • *** המראה הימי הטרנד הזה מושפע, איך לא, מהים. מאפיינים אותו צבעים כחולים, ירוקים-כחולים, טורקיזים וכל מה שקשור בים. הלך הרוח של דוגמאות שמרחפות באוויר, עדשות כמעט שקופות ומינימליזם.

דוגמאות ללוק הזה אפשר לראות במשקפי השמש ידית זהב ובמשקפי השמש עדשה מעויינת.

משקפי שמש ידית זהב                 מסגרת מעויינת

  • *** גינת הפרחים זהו טרנד שלא ניתן להתעלם ממנו, הוא מופיע בכל חלון ראווה, מגזין אופנה ולמעשה בכל מקום כמעט. במראה הזה מודגשים ירוקים של אדמה וורודים בוהקים. עיטורים בצורות עלים ופרחים, הדפסים פרחוניים, עדשות מראה רוויות צבע, מסגרות אווריריות בצורות פרפרים, מראה אקזוטי, מודרני, עם נוצצים ואבנים.

דוגמא ללוק הזה אפשר לראות במשקפי שמש מסגרת פרחונית ובמשקפי שמש רשת מתכת.

משקפי שמש מסגרת פרחונית                    משקפי שמש מסגרת מתכת

שילובים של הטרנדים השונים כמו אלה המופיעים בקולקציות השונות של לסטר יוצרים את המראה הייחודי שאת מחפשת לקיץ 2014. מראה אקלקטי מתוחכם ומלא דמיון, מראה אמיץ שלא חושש לשלב בין צבעים והדפסים. בין אם מדובר על משקפיים בדוגמא אקזוטית מנומרת שמשלבת צורות גאומטריות כמו במשקפי השמש עגולים מסגרת מרובעת  ומשקפי השמש המרובעים ובין אם מדובר על צבעים טבעיים וורודים ומסגרות מרחפות שמשלבות תקופות שונות כמו במשקפי השמש דו צבעי ובמשקפי השמש החתוליות.

משקפי שמש עגולים מסגרת מרובעתמשקפי שמש חתוליותמשקפי שמש דו צבעימשקפי שמש מרובעות

הקיץ הזה בהחלט הולך להיות לוהט בעל מראה חדש ואמיץ. האם את מוכנה לזה?

 

לעמוד משקפי השמש של LASTER