קלקציית תיקים פרחוניים

אנו בלסטר יודעים שאופנה היא מכלול של דברים. בשביל שנהיה אופנתיים אנחנו לא יכולים להשקיע רק בחולצה שאנחנו לובשים או רק במכנס. באופן דומה הפריטים הנלווים ללבוש שלנו חשובים מאוד מבחינת המראה הכללי שלנו. התיק שאנחנו הולכות איתו לעבודה, לים או לאירוע רשמי בערב הוא חלק חשוב מהתדמית והמראה החיצוני שלנו. בשביל שהמראה שלנו יהיה משודרג ונרגיש יפות בכל מצב בלי יותר מידי מאמץ, תיק איכותי וטרנדי תמיד עושה את העבודה. בדיוק בשביל המטרה הזאת השקנו את קולקציית תיקי הפרחים הרומנטיים שלנו.

 

תיק לכל מטרה....


את התיקים הרומנטיים שלנו ניתן לענוד לכל מטרה. הכוונה במשפט "תיק לכל מטרה" הוא שאתן יכולות ללכת עם התיק ללימודים במכללה, לאירוע יוקרתי, מסעדה ואפילו לים. תיקים אלו מעוצבים בעיצוב עדין ומלבלב בעל ניחוח של קיץ מרענן. תיקי הפרחים עוזרים לנו להשתלב בכל מקום אליו אנחנו הולכות. היופי של התיקים הוא שהם מתאימים לכל סוג לבוש. כאשר אנחנו לובשים ג'ינס וחולצה אנחנו יכולות להיראות נהדר ולהרגיש נפלא בזכות התיק שהוא נוח מאוד לשימוש ונשיאה. גם כאשר אנחנו מתלבשות בצורה אלגנטית להופעה מוזיקלית או לחתונה מרגשת אנחנו יכולות לקחת את התיק אתנו. התיק ישדרג את ההופעה הכללית שלנו ויעניק למראה שלנו יוקרה והוד.

 

למה כדאי לכם לקנות את התיקים של לסטר?


למה בעצם כדאי לנו לקנות את התיקים שלנו? תיקי לסטר הם התיקים שמצד אחד מעוצבים בצורה פשוטה ומצד שני הם מאוד יוקרתיים ואיכותיים. בעזרת תיקים אלו נוכל להיות במרכז כל אירוע וכל מקום אליו אנחנו הולכות. תיקי הגב הפרחוניים שלנו לא רק יפים מאוד, הם גם נוחים מאוד לשימוש. בתיקי גב אלו אנחנו יכולות לשים את הארנק שלנו, את המפתחות, את כלי האיפור שלנו, את הטלפון החכם וגם את ספרי הלימוד שלנו. תיקים אלו הם מרווחים מאוד ונוח מאוד להשתמש בהם כאשר אנחנו יוצאות לקניות או כאשר אנחנו נפגשות עם חברות בבית קפה. תיקים אלו יכולים לשמש בצורה יעילה מאוד גם אימהות אשר צריכות תיק לחיתולים ולצעצועים של התינוק שלהן.

 תיק פרחוני, Flower Bags

על תיק איכותי בעיצוב יוקרתי....


תיק הקלאץ' הפרחוני שלנו הוא תיקי איכותי מאוד בעל עיצוב יוקרתי ואווירתי מאוד. הדפסי הפרחים מעניקים למתבונן בהם שלווה, רוגע ותחושה נעימה. פרחים הם דימוי שמח מאוד ומאוד קלאסי. העיצוב של תיק הקלאץ' יאפשר לנו להשתלב בכל מקום בו נהיה בצורה טבעית וקלה. התיקים יעניקו לנו תדמית של אנשים אופנתיים ואיכותיים, אנשים שיודעים להתלבש ושאכפת להם מהפרטים הקטנים. כאשר אנחנו הולכות למרכז הקניות או לבית הספר עם תיק זה אנחנו לא רק נראים נהדר ומרגישים נפלא, אנחנו גם נותנים את הטרץ' הסופי למראה המושלם.

 

טרנד הפרחים של קיץ 2014 מגיע ולסטר מכין אתכן מראש עם תיק גב פרחוני, תיק קלאץ פרחוני וארנק פרחוני בשלל צבעים קיציים! 

 

לקולקציית הפרחים הרומנטיים >>