איך להרכיב לוק נכון

 

את לא חייבת להיות בעלת מלתחה אינסופית כדי ליצור המון מראות שונים. כל מה שאת צריכה הוא ללכת לפי שיטת 3 השלבים – הבסיס, המדגיש, האפנתי ותהיה לך מלתחה אינסופית. כדי להסביר איך אפשר לעשות זאת אצטרך להתחיל בהסבר של שלושת השלבים.

 

הבסיס – הבסיס הוא הפריטים הקלאסיים שיש לך בארון. אלה יהיו חליפות, מכנסיים ושמלות שתמיד יהיו אופנתיים. הצבעים שלהם יהיו לרוב ניטרליים ויהיה קל יחסית להתאים להם פריטים אחרים בארון. פרטי הבסיס שלך ישתנו על פי העיסוק שלך וההעדפות האישיות שלך אך זכרי שגיוון הוא שם המשחק, אין שום צורך בשלוש שמלות שחורות, אם יש לך שמלה אחת שחורה קלאסית, נסי למצוא שמלה נוספת בצבע ניטרלי אחר. אחת הסיבות לכך שקשה להתאים בגדים זה לזה הוא חוסר גיוון.

מכנס ג'ינגמכנס דרילמכנס דריל

מכנס ארמון כיווציםשורטס לבניםחצאית שחורה

 

 

המדגיש – הפריטים המדגישים הם הפריטים אותם תלבשי יחד עם הפריטים הבסיסיים והם יהיו לרוב חולצות, גופיות וטופים. בעוד פרטי הבסיס הם לרוב בצבעים ניטרליים, הפריטים המדגישים יהיו  צבעוניים יותר ובעלי גוונים טבעיים. מה שיפה בצבעים הניטרליים של פרטי הבסיס הוא שאפשר להתאים להם כל צבע. רוב הנשים יודעות שכל צבע מתאים לשחור, אך כך גם לגבי כל אחד מהצבעים הניטרליים. גם כאן גיוון הוא שם המשחק, בחרי צבעים שונים והשתדלי לא לחזור על אותו הצבע שוב ושוב.

טופ אריג עם שרוולי מלאךטי שירט דפוס פרחיםחולצת בארוק

חולצת שיפון פרחוניתגופייה פרחוניתגופיית פרנזים

 

האפנתי – זה הוא החלק החשוב ביותר לפי שיטה זו וזה הוא החלק המוזנח ביותר פעמים כה רבות באפנת נשים, אך החלק האפנתי כשמו כן הוא – הוא החלק החשוב ביותר שיגרום ללבוש שלך לקבל אופי. פריטים אלה יהיו תכשיטים, צעיפים, חגורות, נעליים ותיקים ופריטים אלה הם אלה שיקפיצו לך את המראה. את הפריטים האלה חשוב לרכוש כשחושבים על הצבעים של פרטי הבסיס והפרטים המדגישים שיש לך כבר בארון, ולכן כדאי לקנות את אלה אחרונים. הצבעים של פריטים אלה אינם חייבים להיות באותם הצבעים המדויקים של הפריטים האחרים בארון, אלא כדאי לחשוב על גוונים דומים וצבעים משלימים לפריטים אלה, וכמובן פרטי כסף וזהב תמיד יתאימו ויקפיצו כל בגד.

 תיק סיליקון שייניתיק מורי קש פרחונימשקפי טייסים

משקפי שמש עם פס מתכתקלאץ' בוקס טרופיחגורת גומי מוזהבת

 

חשוב לי להוסיף לגבי תיקי נשים – את לא צריכה להחליף תיק כל יום לפי המראה בו את בוחרת, אין ספק שזה לא נוח. אם יש לך את התיק הנכון תוכלי להתאים אותו לכמות גדולה של בגדים שיש לך, אבל במקרה ואת כן רוצה להיות מסוגלת לגוון, רכשי את התיק אותו את רוצה תוך מחשבה על צבעי הבגדים שכבר יש לך. את לא זקוקה ל-3 תיקים בצבע שחור, גווני בצבעים.

 

לאחר שיש לך את כל הפריטים שאת אוהבת קחי את הזמן, פתחי את הארון והוציאי את כל הבגדים. הכירי את המלתחה שלך, בדקי מה יש לך בארון. פעמים רבות דברים "נעלמים" בארון מאחורה ואת שוכחת מקיומם. לאחר שהוצאת את הבגדים מהארון מייני את הפריטים לפי שלושת הסוגים של שיטת זו וצרי מראות שונים. את תופתעי לראות כמה מראות את יכולה ליצור מכמות מוגבלת של בגדים ואביזרים.

 

אל תחששי להתאים סוגי מראה שונים בחלקים העליונים והתחתונים של המראה שלך. מראה גלאם יכול להיות מודגש יותר יחד עם מראה יומיומי באותה התלבושת כך למשל נעלי ספורט ומעיל נוצץ יעבדו יחד בהרמוניה. מראה נשי ועדין של תחרה יעבוד עם מראה "זרוק" של ג'ינס ויחד ייצרו מראה לא מתאמץ, מראה קלאסי ומראה טרנדי יעבדו יחד וייצרו משהו חדש ומתוחכם.

 

בבגדי נשים אין חוקים, ברגע שיש לך את הפריטים הנכונים בארון שלך את יכולה ליצור כמות אינסופית של מראות, לחסוך כסף בקניות מיותרות ולגרום לכך שכל קנייה של בגד או אביזר אופנה תוסיף מגוון אינסופי של אפשרויות לארון הבגדים שלך.

XOXO