תיקים ללימודים

 

בילדותנו, כשהיינו בבית הספר היסודי, הילקוט שלנו היה מה שסיפר עלינו. זה היה המקום בו יכולנו להתבטא ולהראות מי אנחנו. אין סיבה שעכשיו כשאנחנו "גדולים" ועזבנו את חצר המשחקים הדבר הזה ישתנה.

 

בין אם את נערת קריירה או סטודנטית על ספסל הלימודים, ילקוטי הגב השנה אופנתיים מתמיד, מתוחכמים ושומרים על שתי הידיים שלך פנויות.

 

אופנת תיקי הגב מתאימה לכל אחת ולכל אירוע. הם מגיעים עם הדפסים או חלקים, בכל הגדלים, בכל הצורות ועשויים מחומרים שונים. זה בדיוק הרגע לשנות את דעתך על תיקי הגב ולהצטרף לטרנד החדש.

 

לא עוד תיקי גב משעממים בהם אנחנו רגילות להשתמש רק בלית ברירה, כשכמות הדברים שאנחנו צריכות איתנו גדולה מכדי להיכנס לארנק או לתיק הצד שלנו. השנה תיקי הגב פרחוניים, בעלי הדפסים פראיים, טרופיים ומנומרים, הצבעים שלהם עכשוויים מתמיד וקיימת גם חשיבה מיוחדת על הגזרה שלהם ועל הדרך שבה הם מחמיאים לך.

 

לא סתם אנחנו אומרים שהתיקים שלנו בלסטר הם תיקים שלובשים אותם. הם מלאי צבעים וייתנו לך בדיוק את זריקת הצבע הכול כך אופנתית היום. תוכלי לשלב את תיקי הגב במלתחה שלך, הם לא עוד תיקי גב ארכאיים ולא מעודכנים אלא אביזר אופנה שהופך לחלק בלתי נפרד מהמלתחה שלך. הם כבר לא תיקים שאת נאלצת לקחת איתך, אלא תיקים שתרצי לקחת איתך כדי שישלימו עבורך את המראה שלך.

 

הם מתאימים ליום ומתאימים גם לערב, הם מאפשרים לך נוחות מירבית ואת לא צריכה יותר לדאוג למקום. את יכולה לקחת איתך את כל הדברים להם את זקוקה ביומך העמוס ועדיין להיראות עדכנית ואופנתית.

 

 

החזרה לספסל הלימודים ותחילתה של שנה חדשה הם רק התירוץ, אנחנו יודעים שעבורך זו פשוט הזדמנות להתעדכן בתיק סופר אופנתי ובטרנד מגניב במיוחד.

 

תיק גב אתני תיק גב קנבס תיק וואש גב תיק גב גדול מנומר תיק גב פרחים טרופי תיק גב טרופי תיק גב טופ ניטיםתיק בריף פרחוני זיפר פרינט לאייפד