בגדי סתיו 2014

 

הנה מגיעה העונה הזו שמתאפיינת במזג אוויר שאינו קר אבל כבר לא כל כך חם. בערבים אנחנו מחפשות משהו שיחמם אותנו קצת אחרי שהשמש שוקעת ובבקרים אנחנו קצת יותר רגועות עכשיו משהחום כבר לא קופח על ראשנו בצורה כל כך קיצונית.

 

הסתיו היא העונה בה אנחנו לא מחדשות את המלתחה ועדיין לא מורידות מהמדפים העליונים של הארון של בגדי החורף אבל בהחלט זקוקות לאיזושהי תוספת לבגדי הקיץ. הנה מבט לטרנדים של סתיו 2014 שיוסיפו לנו חמימות.

 

צבעים – עכשיו כשהקיץ נגמר הצבעים נרגעים. בסתיו הזה צבעי הפסטל הרכים עוטפים אותנו ואיך אפשר בלי השחור והלבן שאופנתיים עכשיו מתמיד, מתאימים לכל דבר וורסטיליים.

 טוניקה לסתיו טוניקת סריג

סריגים – הסתיו הוא העונה המושלמת לסריגים עדינים והשנה דבר אינו גדול מידי או רפוי מידי. הם מספיק אווריריים כדי שלא תזיעי כשאת לובשת אותם והשמש יצאה בדיוק מהענן, ומספיק חמימים כדי שיהיה לך נעים אחרי השקיעה כשהבריזה מתחילה לקרר את האוויר.

 סריג חוט סריג א-סימטרי

גדול ורפוי – הטרנד הגדול והרפוי ילווה אותנו גם לחורף וזהו טרנד משמח במיוחד! איך כמו גדול ורפוי כדי להיות נינוחה, ועכשיו כששנת הלימודים החלה וכולנו עסוקות מתמיד, והחורף ממש בפתח ולא תמיד יש חשק ללכת למכון הכושר, הטרנד הזה הוא הטרנד המושלם כדי להתלבש בנוחות מבלי לדאוג יותר מידי.

 סריג רחב אפודת סריג לבבות

הדפסים ופסים – בקיץ שהיה היינו מוקפים בהדפסים צבעוניים משוגעים, ובסתיו הזה שאריות ההדפסים עדיין סביבנו, אבל בצורה עדינה ורגועה יותר. הפסים לעומת זאת נמצאים בכל מקום. זוהי בהחלט עונה של פסים וקווים.

 חליפה אתנית רקמת עלים

חצאיות וטוניקות מעל טייצים ומכנסיים – בעונה הקרובה תוכלי לראות שלל טוניקות, חצאיות ושמלות מעל טייצים ומכנסיים. זהו טרנד מעניין של שכבות. נוח – כבר אמרנו?

                          טי שירט פסים בשרוול  שמלה עם חצאית שמלת ג'רסי

את לא צריכה לצאת למסע קניות מטורף של בגדי נשים, תוספת של אביזר אופנה, סריג או חולצת ג'רסי יכולים לשנות את המראה שלך מקייצי לסתווי ולהשאיר אותך אופנתית מתמיד.  

XOXO